• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    27 nov.Dongen HS2 (h) - Novitas HS1 (h)28 - 20
    27 nov.Dongen DC1 (d) - Internos DC1# (d)21 - 17
    27 nov.Dongen D2 (g) - GHV D1 (g)4 - 28
    27 nov.Dongen D1# (g) - RED-RAG/Tachos D1 (g)27 - 5
    26 nov.Dongen HS1 (h) - Handbal Someren HS1 (h)15 - 33
    26 nov.Dongen DS1 (d) - Nieuwegein DS1 (d)23 - 22
    26 nov.S.C. Elshout DS4 (d) - Dongen DS2 (d)12 - 18
    20 nov.Dongen DS2 (d) - S.C. Elshout DS3 (d)17 - 14
    20 nov.Avanti HS2 (h) - Dongen HS2 (h)17 - 20
    20 nov.Dongen DC1 (d) - Roef DC1 (d)14 - 8
    20 nov.DSOV DS1 (d) - Dongen DS1 (d)19 - 14
    20 nov.Avanti DB1# (d) - Dongen DB1# (d)23 - 12
    20 nov.RED-RAG/Tachos D2 (g) - Dongen D2 (g)23 - 5
    19 nov.Dynamico HS2 (h) - Dongen HS1 (h)45 - 24
    19 nov.Avanti D1 (g) - Dongen D1# (g)20 - 13
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 16:50Dynamico DC1# (d) - Dongen DC1 (d)'t Vijfeiken
    3 dec. 19:00Havas DS1 (d) - Dongen DS1 (d)Stedenwijk
    3 dec. 19:10Sittardia HS2 (h) - Dongen HS1 (h)Stadssporthal
    4 dec. 10:55Dongen E4 (g) - Heerle E2 (g)De Salamander
    4 dec. 11:50Dongen E5 (g) - Taxandria E1 (g)De Salamander
    4 dec. 12:45Dongen E3# (g) - White Demons E1 (g)De Salamander
    4 dec. 13:40Dongen E1# (g) - Internos E1# (g)De Salamander
    4 dec. 13:40Mixed-Up DB1# (d) - Dongen DB1# (d)Driedorp
    4 dec. 14:00Groene Ster D1# (g) - Dongen D1# (g)De Borgh
    4 dec. 14:35Dongen E2# (g) - Roef E1# (g)De Salamander
    4 dec. 15:35Dongen DS2 (d) - Roef DS1 (d)De Salamander
    10 dec. 09:40White Demons E1 (g) - Dongen E2# (g)'t Ruiven
    10 dec. 11:10GHV E1# (g) - Dongen E1# (g)De Wissel
    10 dec. 18:15Dongen D1# (g) - R.H.V. D1# (g)De Salamander
    10 dec. 19:20Dongen DS1 (d) - RED-RAG/Tachos DS1 (d)De Salamander
    10 dec. 20:20Dongen HS1 (h) - Bevo HC HS3 (h)De Salamander
    11 dec. 10:30Blauw Wit E2 (g) - Dongen E5 (g)De Schutskamp
    11 dec. 11:20handbalshop.nl/Witte Ster DS1 (d) - Dongen DS2 (d)Waspik
    11 dec. 11:25Blauw Wit E1 (g) - Dongen E3# (g)De Schutskamp
    11 dec. 11:45Dongen D2 (g) - Blauw Wit D1# (g)De Salamander
    11 dec. 12:00Groene Ster E1# (g) - Dongen E4 (g)De Borgh
    11 dec. 12:30Dongen DC1 (d) - Avanti DC1# (d)De Salamander
    11 dec. 13:30Dongen DB1# (d) - R.H.V. DB1# (d)De Salamander
    17 dec. 20:30Noav HS1 (h) - Dongen HS1 (h)Reinoudhal
    18 dec. 09:50Groesbeeks Glorie DC1 (d) - Dongen DC1 (d)Heuvelland
    18 dec. 10:20Dongen F1 (g) - R.H.V. F2 (g)Den Butter Sportcomplex
    18 dec. 10:40Mixed-Up F1 (g) - Dongen F1 (g)Den Butter Sportcomplex
    18 dec. 10:50Dongen E3# (g) - Dynamico E1 (g)De Salamander
    18 dec. 11:20Dongen F1 (g) - H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g)Den Butter Sportcomplex
    18 dec. 11:25White Demons DB1 (d) - Dongen DB1# (d)'t Ruiven