• Confidentes / HV Dongen DS1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 okt. 11:00Hypotheekvisie Eindhoven/PSV DS2 (d) - Confidentes/HV Dongen DS1 (d)Frits Philips
    1 nov. 15:50Confidentes/HV Dongen DS1 (d) - Bidfood/Hellas DS1 (d)De Salamander
    4 nov. 20:00Habo '95 DS1 (d) - Confidentes/HV Dongen DS1 (d)De Burcht
    12 nov. 20:00Groene Ster DS1 (d) - Confidentes/HV Dongen DS1 (d)De Bosselaar
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand Dames 1 (Tweede Divisie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1H.M.C. Raamsdonksveer DS1330086
    2Cabooter Fortes Venlo DS33201214
    3Noav DS13201214
    4MEOS DS1320144
    5Bidfood/Hellas DS13201-174
    6HUMBY BEVO HC DS1320134
    7Confidentes/HV Dongen DS1310202
    8Hypotheekvisie Eindhoven/PSV DS23102-92
    9Tachos/Witte Ster DS13102152
    10Habo '95 DS13102-62
    11Verburch DS13102-172
    12DSS DS23003-230
  • Poulestand Dames 1 (Landelijke Beker)

    TeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    VELO DS1000002
    Bidfood/Hellas DS11100162
    Groene Ster DS1110082
    Tachos/Witte Ster DS1110052
    TOGB DA1110032
    Confidentes/HV Dongen DS1110032
    TOGB DS1110022
    Quintus Handbal DA1110012
    Verburch DS11001-10
    DIOS DS11001-20
    Oliveo DS11001-30
    S.C. Elshout DS11001-30
    Heerle DS11001-50
    BENK PROJECTS/Ventura DS11001-80
    VELO DS21001-160