• Heren B-jeugd 1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Internos HB1 (h) - Dongen HB1 (h)17 - 26
    8 mei.Dongen HB1 (h) - Heerle HB1 (h)26 - 21
  • Poulestanden Dongen HB1 (3320 Heren B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen HB118170147934013934
    2Heerle HB118141345029215829
    3RED-RAG/Tachos HB216100645935910020
    4Groene Ster HB1178273553035218
    5GHV HB1198011414415-116
    6United Breda/Orion R HB1184113342498-1569
    7handbalshop.nl/Witte Ster HB1194015375525-1508
    8Internos HB19009142284-1420
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Claassen, MeesSpelend teamlid
    Diepstraten, TimSpelend teamlid
    Haperen, Mathijs vanSpelend teamlid
    Hoogh, Sjors deSpelend teamlid
    Jankowski, JelleSpelend teamlid
    Leeuw, Tom deSpelend teamlid
    Schijndel, Guus vanSpelend teamlid
    Spit, ThyneSpelend teamlid
    Steur, Bas deSpelend teamlid
  • Staf

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Dongen HB1

    Heren B-Jeugd

    26,61

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    18,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Geen informatie