• Dames 3

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.GHV DS2 (d) - Dongen DS3 (d)17 - 24
  • Poulestanden Dongen DS3 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit DS115140136412623828
    2S.C. Elshout DS216140238219418828
    3R.H.V. DS21510053202417920
    4H.M.C. Raamsdonksveer DS4179083322894318
    5Dongen DS314806261270-916
    6HC Zeeland DS2158072692511816
    7Heerle DS214608264280-1612
    8United Breda/Orion R DS3144010204305-1018
    9GHV DS2183114222400-1787
    10Handball Tilburg DS3160115170432-2621
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Charlotte vanSpelend teamlid
    Brugman, AniekSpelend teamlid
    Danyluk, BirgitSpelend teamlid
    Es, Tamara vanSpelend teamlid
    Gils, Eve vanSpelend teamlid
    Gils, Liz vanSpelend teamlid
    Groen, Iris in 'tSpelend teamlid
    Hasper, MyraSpelend teamlid
    Kennekens, JennySpelend teamlid
    Kerkhof, Jetske vanSpelend teamlid
    Kok, Leonie deSpelend teamlid
    Koolen, JarideSpelend teamlid
    Koreman, MaaikeSpelend teamlid
    Kort, Janneke deSpelend teamlid
    Linden, Ingrid van deSpelend teamlid
    Lodewijks, SusanSpelend teamlid
    Loonen, RenskeSpelend teamlid
    Mosselaar, Daisy van denSpelend teamlid
    Oprins, LotteSpelend teamlid
    Schoormans, EsmeeSpelend teamlid
    Tetteroo, WietekeSpelend teamlid
    Timmermans, EnnekeSpelend teamlid
    Verberne, HilkeSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Michielse, HenkOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Dongen DS3

    Dames Senioren

    18,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    19,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Geen informatie