• Dongen DS1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Dongen DS1 ( Hoofdklasse HK DS-E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Zeeburg DS122171456844512335
    2RED-RAG/Tachos DS122170556640715934
    3Houten DS12215165224487431
    4OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS32213095594837626
    5WPK/Westlandia DS32212195754908525
    6Dongen DS122120105355191624
    7DSOV DS12211110441434723
    8DFS Arnhem DS122100124844691520
    9Havas DS1228311508546-3819
    10Nieuwegein DS1228014425495-7016
    11Green Park/Handbal Aalsmeer DS2223019372580-2086
    12H.M.C. Raamsdonksveer DS2222119378617-2393
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heerius, SandraOverige stafTeammanager
    Horvers- v.d. Linden, MarionTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingen

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec