• Dames 1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.Dongen DS1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DS1 (d)30 - 25
    10 mei.United Breda/Orion R DS1 (d) - Dongen DS1 (d)23 - 28
  • Poulestanden Dongen DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MEOS DS122181359243815437
    2WPK/Westlandia DS122161556143712433
    3Herpertz Bevo HC DS121150656545810730
    4Cabooter Group/HandbaL Venlo DS22214085725017128
    5H.M.C. Raamsdonksveer DS12212195805265425
    6Vlug en Lenig DS222120105515361524
    7Sima Sport/Ventura DS1211119491485623
    8Hellas DS122100125305082220
    9Dongen DS1218112532535-317
    10BSAC DS1207013448483-3514
    11Klaverblad/Oliveo DS1201118331604-2733
    12United Breda/Orion R DS1211020317559-2422
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Kort, Maartje deSpelend teamlid
    Loonen, HildeSpelend teamlid
    Oome, SaarSpelend teamlid
    Verbunt, JillSpelend teamlid
    Verbunt, MeggieSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Waal, André deOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Dongen DS1

    Dames Senioren (L)

    25,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    25,48

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,81

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Geen informatie