• Dongen DS1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 19:30H.M.C. Raamsdonksveer DS2 (d) - Dongen DS1 (d)Dongemond
    11 feb. 19:15Dongen DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d)De Salamander
    8 mrt. 20:00WPK/Westlandia DS3 (d) - Dongen DS1 (d)Sosefhal
    12 mrt. 14:55Dongen DS1 (d) - DSOV DS1 (d)De Salamander
    18 mrt. 21:00Nieuwegein DS1 (d) - Dongen DS1 (d)Sporthal Galecop
    25 mrt. 19:20Dongen DS1 (d) - Havas DS1 (d)De Salamander
    2 apr. 14:25RED-RAG/Tachos DS1 (d) - Dongen DS1 (d)De Zeine
    15 apr. 20:20Dongen DS1 (d) - S.V. Zeeburg DS1 (d)De Salamander
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Dongen DS1 (d) - Green Park/Handbal Aalsmeer DS2 (d)35 - 11
    21 jan.Dongen DS1 (d) - Houten DS1 (d)24 - 18
    15 jan.D1 seizoen 2022-2023 (g) - HMC (g)16 - 16
  • Poulestanden Dongen DS1 ( Hoofdklasse HK DS-E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RED-RAG/Tachos DS114110337024812222
    2OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS31410043472836420
    3Houten DS11410043362795720
    4S.V. Zeeburg DS1149143352696619
    5DFS Arnhem DS1148063302894116
    6Dongen DS1148063423123016
    7DSOV DS1147162792681115
    8Havas DS114536312348-3613
    9WPK/Westlandia DS3146173343082613
    10Nieuwegein DS1143011245320-756
    11Green Park/Handbal Aalsmeer DS2142012223371-1484
    12H.M.C. Raamsdonksveer DS2142012247405-1582
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brugman, AniekSpelend teamlid
    Hasper, MyraSpelend teamlid
    Koolen, JarideSpelend teamlid
    Oome, SaarSpelend teamlid
    Sips, TanjaSpelend teamlid
    Verharen, SamSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heerius, SandraOverige stafTeammanager
    Horvers- v.d. Linden, MarionTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingen

    BegindatumEinddatumLocatie
    31-01-2023 19:0031-01-2023 20:30-
    02-02-2023 19:3002-02-2023 21:00-
    07-02-2023 19:0007-02-2023 20:30-
    09-02-2023 19:3009-02-2023 21:00-
    14-02-2023 19:0014-02-2023 20:30-
    16-02-2023 19:3016-02-2023 21:00-
    23-02-2023 19:3023-02-2023 21:00-
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    H.M.C. Raamsdonksveer DS2 (d)

    VS

    Dongen DS1 (d)

    04 februari 202319:30 uur
    Dongemond Zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec