• Dames C-jeugd 1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.S.C. Elshout DC1 (d) - Dongen DC1 (d)26 - 10
  • Poulestanden Dongen DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.C. Elshout DC117150238125512630
    2H.M.C. Raamsdonksveer DC21911264404083224
    3Heerle DC11611143222715123
    4Groene Ster DC11710163212715021
    5White Demons DC11810173202705021
    6United Breda DC1203017338448-1106
    7Dongen DC1162113237347-1105
    8Internos DC19108141230-892
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baal, Dunya vanSpelend teamlid
    Beurden, Mara vanSpelend teamlid
    Claasen, KimSpelend teamlid
    Godschalk, LiekeSpelend teamlid
    Jankowski, ImkeSpelend teamlid
    Rooijen, Babet vanSpelend teamlid
    Timmermans, SaarSpelend teamlid
    Wilson, CaitlynSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Dongen DC1

    Dames C-Jeugd

    14,81

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,69

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,31

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    BegindatumEinddatumLocatie
    di 24-mei. 18:30di 24-mei. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    di 31-mei. 18:30di 31-mei. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    do 02-jun. 18:30do 02-jun. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    di 07-jun. 18:30di 07-jun. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    do 09-jun. 18:30do 09-jun. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    di 14-jun. 18:30di 14-jun. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    do 16-jun. 18:30do 16-jun. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie