• D-jeugd 2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.S.C. Elshout D1 (g) - Dongen D2 (g)22 - 10
  • Poulestanden Dongen D2 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roef D119133328518110429
    2S.C. Elshout D117140330217512728
    3Dynamico D319121633322211125
    4Taxandria D3188010210271-6116
    5HV Bommelerwaard D1197210224246-2216
    6Zephyr D1107121981346415
    7Dongen D2185013206278-7210
    8Avanti D4200119158409-2511
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dongen, Eva vanSpelend teamlid
    Turnhout, Lynn vanSpelend teamlid
    Vermeeren, JonasSpelend teamlid
    Weterings, SanneSpelend teamlid

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Alferink, EdwinOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Dongen D2

    D-Jeugd

    11,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,56

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    BegindatumEinddatumLocatie
    di 24-mei. 18:30di 24-mei. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    di 31-mei. 18:30di 31-mei. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    do 02-jun. 18:30do 02-jun. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    di 07-jun. 18:30di 07-jun. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    do 09-jun. 18:30do 09-jun. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    di 14-jun. 18:30di 14-jun. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie
    do 16-jun. 18:30do 16-jun. 20:00Theehuis Buitenaccomodatie