• Gemengde D3 (zaal)

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Dongen D3 (g) - Tachos D2 (g)8 - 16
  • Trainingstijdenschema (14 dagen)

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamGeslacht
    Buschman, Sophievrouw
    Rullens, Novavrouw
    Turnhout, Skye vanvrouw

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Baal, Stefan vanTeamverantwoordelijke
    Turnhout, Rudolf vanTeamverantwoordelijke
  • Poulestanden Dongen D3 ( Poule ZO-BR D-06 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamico D218170131313417934
    2Roef D118141325914711229
    3Tachos D21812152881989025
    4GHV D218112530820210624
    5S.C. Elshout D218819176247-7117
    6Handball Tilburg D1106131411212013
    7Blauw Wit D2186012147277-13012
    8Avanti D1185112184240-5611
    9R.H.V. D210415155115409
    10Dongen D3183114124239-1157
    11Desk D218011796271-1751