• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    25 sep.Dongen DB1# (d) - Blauw Wit DB1# (d)10 - 8
    25 sep.Dongen DC1 (d) - Internos DC1# (d)15 - 16
    25 sep.Dongen D2 (g) - Blauw Wit D1# (g)7 - 25
    18 sep.Dongen DB1# (d) - Avanti DB1# (d)3 - 18
    18 sep.Dongen D1# (g) - R.H.V. D1# (g)17 - 9
    18 sep.Avanti DC1# (d) - Dongen DC1 (d)13 - 6
    17 sep.Dynamico D2 (g) - Dongen D2 (g)10 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 09:55Avanti E1 (g) - Dongen E3# (g)Dillenburcht
    1 okt. 14:55Dynamico E1 (g) - Dongen E2# (g)'t Vijfeiken
    1 okt. 19:30Internos DC1# (d) - Dongen DC1 (d)Munnikenheide College
    2 okt. 09:00Dongen E1# (g) - O.H.C. '01 E1# (g)De Salamander
    2 okt. 09:55Dongen E4 (g) - Orion R E2# (g)De Salamander
    2 okt. 10:50Dongen E5 (g) - GHV E3 (g)De Salamander
    2 okt. 11:45Dongen D2 (g) - Desk D1 (g)De Salamander
    2 okt. 12:45Dongen DS1 (d) - DFS Arnhem DS1 (d)De Salamander
    2 okt. 13:20Blauw Wit DS2 (d) - Dongen DS2 (d)Sporthal De Schans
    2 okt. 13:55Dongen DB1# (d) - S.C. Elshout DB1 (d)De Salamander
    2 okt. 15:10Dongen HS1 (h) - Apollo HS1 (h)De Salamander
    2 okt. 16:20Dongen HS2 (h) - E.S.Z.V. Oktopus HS2 (h)De Salamander
    8 okt. 09:50H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g) - Dongen F1 (g)Driedorp
    8 okt. 10:30Dongen F1 (g) - H.M.C. Raamsdonksveer F1 (g)Driedorp
    8 okt. 10:50Internos F1# (g) - Dongen F1 (g)Driedorp
    8 okt. 11:30Mixed-Up E1# (g) - Dongen E1# (g)Driedorp
    8 okt. 18:00Dongen E3# (g) - HV Bommelerwaard E1 (g)De Salamander
    8 okt. 20:30Jupiter '75 HS1 (h) - Dongen HS1 (h)De Kraanvogel
    8 okt. 20:50Houten DS1 (d) - Dongen DS1 (d)Sporthal The Dome
    9 okt. 09:30Dynamico D1 (g) - Dongen D1# (g)Mondriaanhal
    9 okt. 10:55Dongen E2# (g) - Avanti E1 (g)De Salamander
    9 okt. 11:50Dongen DC1 (d) - Dynamico DC1# (d)De Salamander
    9 okt. 12:00Heerle E2 (g) - Dongen E4 (g)De Omganck
    9 okt. 12:50Dongen DS2 (d) - GHV DS2 (d)De Salamander
    9 okt. 13:00United Breda DB1 (d) - Dongen DB1# (d)Sportcentrum Breda De Scharen
    9 okt. 13:35H.V.M. D1# (g) - Dongen D2 (g)Amerhal
    9 okt. 13:45handbalshop.nl/Witte Ster HS3 (h) - Dongen HS2 (h)Waspik
    15 okt. 09:00HV Bommelerwaard E1 (g) - Dongen E2# (g)De Sportwaard
    15 okt. 10:50White Demons D1# (g) - Dongen D2 (g)'t Ruiven
    15 okt. 20:35Zwart Wit HS1 (h) - Dongen HS1 (h)De Oirsprong MFC
    16 okt. 10:45Dongen E5 (g) - R.H.V. E1 (g)De Salamander
    16 okt. 10:45HV Bommelerwaard DS1 (d) - Dongen DS2 (d)De Sportwaard
    16 okt. 11:00Avanti DC1# (d) - Dongen DC1 (d)Dillenburcht
    16 okt. 11:45Dongen D1# (g) - Taxandria/Roef D1# (g)De Salamander
    16 okt. 12:35Dongen E4 (g) - Groene Ster E1# (g)De Salamander
    16 okt. 13:30Dongen E1# (g) - Heerle E1 (g)De Salamander
    16 okt. 14:25Dongen DB1# (d) - Groene Ster DB1 (d)De Salamander
    22 okt. 20:45Green Park/Handbal Aalsmeer DS2 (d) - Dongen DS1 (d)Sporthal de Bloemhof
    29 okt. 18:00Dongen E2# (g) - Dongen E3# (g)De Salamander
    29 okt. 19:15Dongen DS1 (d) - H.M.C. Raamsdonksveer DS2 (d)De Salamander
    29 okt. 20:35Dongen HS1 (h) - HC Groot Venlo (V) HS1 (h)De Salamander
    30 okt. 10:10White Demons HS2 (h) - Dongen HS2 (h)'t Ruiven
    30 okt. 11:00Dongen D2 (g) - Taxandria D3# (g)De Salamander
    30 okt. 11:20H.V.M. E1 (g) - Dongen E4 (g)Amerhal
    30 okt. 11:45Dongen DC1 (d) - Groesbeeks Glorie DC1 (d)De Salamander
    30 okt. 12:30Groene Ster E2 (g) - Dongen E5 (g)De Borgh
    30 okt. 12:50Dongen DS2 (d) - Handball Tilburg DS2 (d)De Salamander
    30 okt. 13:55H.M.C. Raamsdonksveer D1# (g) - Dongen D1# (g)Dongemond
    5 nov. 18:30H.M.C. Raamsdonksveer D2 (g) - Dongen D2 (g)Dongemond
    5 nov. 19:00Ha-STU HS2 (h) - Dongen HS1 (h)Meijhorst, Sporthal
    5 nov. 19:00OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d) - Dongen DS1 (d)Sporthal Elzenhagen
    6 nov. 09:00Dongen E4 (g) - Orion R E3 (g)De Salamander
    6 nov. 09:50Dongen F1 (g) - R.H.V. F2 (g)Dongemond
    6 nov. 10:10Mixed-Up F1 (g) - Dongen F1 (g)Dongemond
    6 nov. 10:50Dongen F1 (g) - H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g)Dongemond
    6 nov. 12:00Dongen E5 (g) - handbalshop.nl/Witte Ster E1 (g)De Salamander
    6 nov. 12:35Heerle D1# (g) - Dongen D1# (g)De Omganck
    6 nov. 13:50Dongen E3# (g) - GHV E2 (g)De Salamander
    6 nov. 13:50H.M.C. Raamsdonksveer DB3 (d) - Dongen DB1# (d)Dongemond
    6 nov. 14:45Dongen E1# (g) - United Breda E1 (g)De Salamander
    6 nov. 16:40Taxandria HS1 (h) - Dongen HS2 (h)Den Donk
    6 nov. 16:50Dongen DS2 (d) - H.V.M. DS1 (d)De Salamander
    6 nov. 17:00Dongen DC1 (d) - handbalshop.nl/Witte Ster DC1 (d)De Salamander
    12 nov. 10:45GHV E2 (g) - Dongen E2# (g)De Wissel
    12 nov. 11:00S.C. Elshout E1 (g) - Dongen E3# (g)Dillenburcht
    12 nov. 13:55S.C. Elshout DC1# (d) - Dongen DC1 (d)Dillenburcht
    12 nov. 18:15Dongen D2 (g) - Avanti D2# (g)De Salamander
    12 nov. 19:20Dongen HS1 (h) - HV Havana HS1 (h)De Salamander
    12 nov. 20:20Dongen DS1 (d) - WPK/Westlandia DS3 (d)De Salamander
    13 nov. 10:15Internos E2 (g) - Dongen E4 (g)Munnikenheide College
    13 nov. 10:50Desk E2 (g) - Dongen E5 (g)De Werft
    13 nov. 12:00Dongen D1# (g) - Internos D2# (g)De Salamander
    13 nov. 12:05Orion R E1# (g) - Dongen E1# (g)FunZone Roosendaal
    13 nov. 12:50Dongen HS2 (h) - Blauw Wit HS1 (h)De Salamander
    19 nov. 12:30Avanti D1 (g) - Dongen D1# (g)Dillenburcht
    19 nov. 19:45Dynamico HS2 (h) - Dongen HS1 (h)Mondriaanhal
    20 nov. 09:30RED-RAG/Tachos D2 (g) - Dongen D2 (g)De Zeine
    20 nov. 10:00Dongen E3# (g) - Desk E1 (g)De Salamander
    20 nov. 10:55Dongen E4 (g) - H.M.C. Raamsdonksveer E2 (g)De Salamander
    20 nov. 12:10Avanti DB1# (d) - Dongen DB1# (d)Dillenburcht
    20 nov. 12:45Dongen E1# (g) - H.M.C. Raamsdonksveer E1 (g)De Salamander
    20 nov. 13:20DSOV DS1 (d) - Dongen DS1 (d)Het Dorpshuis
    20 nov. 13:40Dongen E2# (g) - S.C. Elshout E1 (g)De Salamander
    20 nov. 15:50Dongen DC1 (d) - Roef DC1 (d)De Salamander
    20 nov. 16:10Avanti HS2 (h) - Dongen HS2 (h)Dillenburcht
    20 nov. 16:50Dongen DS2 (d) - S.C. Elshout DS3 (d)De Salamander
    26 nov. 19:00S.C. Elshout DS4 (d) - Dongen DS2 (d)Dillenburcht
    26 nov. 19:20Dongen HS1 (h) - Handbal Someren HS1 (h)De Salamander
    26 nov. 20:20Dongen DS1 (d) - Nieuwegein DS1 (d)De Salamander
    27 nov. 09:30R.H.V. F1 (g) - Dongen F1 (g)Munnikenheide College
    27 nov. 09:50Dongen F1 (g) - H.M.C. Raamsdonksveer F2 (g)Munnikenheide College
    27 nov. 10:00Orion R E2# (g) - Dongen E4 (g)FunZone Roosendaal
    27 nov. 10:00RED-RAG/Tachos E1 (g) - Dongen E5 (g)De Zeine
    27 nov. 10:30H.M.C. Raamsdonksveer F1 (g) - Dongen F1 (g)Munnikenheide College
    27 nov. 10:55Desk E1 (g) - Dongen E2# (g)De Werft
    27 nov. 12:00Dongen D1# (g) - RED-RAG/Tachos D1 (g)De Salamander
    27 nov. 12:45Dongen D2 (g) - GHV D1 (g)De Salamander
    27 nov. 13:15Roef E1# (g) - Dongen E3# (g)Stokeind
    27 nov. 13:30Dongen DC1 (d) - Internos DC1# (d)De Salamander
    27 nov. 14:35Dongen HS2 (h) - Novitas HS1 (h)De Salamander