• Dames 2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Internos DS2 (d) - Dongen DS2 (d)21 - 20
  • Poulestanden Dongen DS2 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1H.M.C. Raamsdonksveer DS218161144729615133
    2S.C. Elshout DS11811344173506725
    3Internos DS21811253383043424
    4GHV DS11711153563065023
    5Dongen DS21610063843295520
    6United Breda/Orion R DS218738379401-2217
    7Groene Ster DS1186111390415-2513
    8RED-RAG Tachos/Wite Ster DS2175012283330-4710
    9Software Society/Avanti DS1183114319428-1097
    10Desk DS1182016326480-1544
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boogaard, TerraSpelend teamlid
    Broeders, IdaSpelend teamlid
    Broer, SabineSpelend teamlid
    Ligtenberg, ViviënneSpelend teamlid
    Logtenberg, AmySpelend teamlid
    Loonen, FemkeSpelend teamlid
    Maas, NoralySpelend teamlid
    Sips, TanjaSpelend teamlid
    Verharen, SamSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heerius, SandraOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Dongen DS2

    Dames Senioren

    24,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Geen informatie