• Dames Senioren 2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    za 13-04-2024De Beuk DS1 (d) - Dongen DS2 (d)17 - 10
  • Trainingsschema (14 dagen)

    AanvangEindeLocatieOpmerkingen
    di 30-apr. 19:30di 30-apr. 21:00-
    di 07-mei. 19:30di 07-mei. 21:00-
  • Team indeling

    Naam
    Beek, Charlotte van
    Boer, Imke van de
    Gils, Eve van
    Groen, Iris in 't
    Heerius, Paulien
    Koreman, Maaike
    Kort, Janneke de
    Laurijsen, Wieneke
    Lodewijks, Susan
    Water, Tanya van de

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Michielse, HenkTeammanager
    Tetteroo, WietekeTeamverantwoordelijke

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden Dongen DS2 ( Poule ZO-BR DS-03 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1H.M.C. Raamsdonksveer DS318151244226417831
    2Groene Ster DS218132337827110728
    3De Beuk DS118131434122811327
    4Blauw Wit DS21813143582807827
    5Dongen DS21811163783374123
    6White Demons DS2187110315375-6015
    7Heerle DS2185112317365-4811
    8Taxandria/Roef DS1185013326391-6510
    9HV Bommelerwaard DS1183015222342-1206
    10S.C. Elshout DS4181017164388-2242