• Heren 2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.R.H.V. HS1 (h) - Dongen HS2 (h)21 - 34
  • Poulestanden Dongen HS2 (3120 Heren Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1H.M.C. Raamsdonksveer HS119170253034518534
    2handbalshop.nl/Witte Ster HS320150554939815130
    3Taxandria HS218121551239112125
    4Dongen HS215111343230912323
    5Avanti HS222100125195031620
    6White Demons HS2189184144031119
    7Mixed-Up HS1159064133258818
    8GHV HS3188194834661717
    9The Flyers HS215609362388-2612
    10E.S.Z.V. Oktopus HS2164012352432-808
    11United Breda/Orion R HS2172015288484-1964
    12R.H.V. HS1191018299709-4102
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, Wesley deSpelend teamlid
    Dankers, SjorsSpelend teamlid
    Diepstraten, RubenSpelend teamlid
    Gerritsen, RoelSpelend teamlid
    Kallen, Maarten van deSpelend teamlid
    Leeuw, Joeri deSpelend teamlid
    Leeuw, Kars deSpelend teamlid
    Meij, Ralf deSpelend teamlid
    Pals, StephanSpelend teamlid
    Scheepers, CarloSpelend teamlid
    Slager, PhaothongSpelend teamlid
    Wee, Dennis van deSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Dongen HS2

    Heren Senioren

    28,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,53

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Geen informatie