• Heren 1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.HCLB HS1 (h) - Dongen HS1 (h)39 - 25
  • Poulestanden Dongen HS1 (3020 Heren Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Meeuwen HS11916214984019734
    2Gemini (Z) HS12013255104149628
    3Drechtsteden HS12013255404736728
    4DWS HS21913065544906426
    5HMS/Achilles HS12013075014544726
    6HCLB HS1201019503541-3821
    7Foreholte HS1186210493498-514
    8Hercules HS2196013469528-5912
    9Celeritas/Houten HS1195014372424-5210
    10Twist HS1203215436536-1008
    11Dongen HS1182115451568-1175
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dubbeld, KevinSpelend teamlid
    Favier, PatrickSpelend teamlid
    Peeters, ThijsSpelend teamlid
    Snoeren, BasSpelend teamlid
    Vleuten, Cas van derSpelend teamlid
    Vromans, JelleSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Akkermans, AdriaanOverige stafTeammanager
    Voorn, Johan van deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Dongen HS1

    Heren Senioren (L)

    25,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    31,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,28

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Geen informatie